Cel projektu:

Stworzenie centralnej platformy internetowej dla osób zainteresowanych montażem paneli słonecznych w swoim domu czy przedsiębiorstwie, umożliwiającej szybkie wyszukanie odpowiedniej firmy fotowoltaicznej zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Kluczowe cechy platformy:

  • Baza firm: Katalog firm fotowoltaicznych z całej Polski, z podziałem na wyróżnione kategorie (m.in. wysoko oceniane, długo na rynku, posiadające stronę WWW).
  • Wyszukiwarka: Intuicyjna wyszukiwarka pozwala na odnalezienie firm fotowoltaicznych według lokalizacji oraz preferencji użytkownika.
  • Blog: Aktualne artykuły dotyczące fotowoltaiki, umożliwiające pogłębienie wiedzy na temat tej technologii oraz poznawanie nowości w branży.
  • Kontakt z firmami: Użytkownicy mają bezpośredni dostęp do firm, dzięki czemu mogą szybko i łatwo uzyskać więcej informacji oraz porównać oferty.
  • Województwa: Podział firm na województwa, ułatwiający wyszukiwanie firm w konkretnej lokalizacji.
  • Przydatne linki: Ułatwienie zarządzania kontem użytkownika, w tym dodawanie ogłoszeń, zarządzanie ulubionymi, resetowanie hasła oraz dostęp do regulaminu platformy i polityki prywatności.

Korzyści dla użytkowników:

Dzięki platformie „Sprawdzona fotowoltaika”, użytkownicy mogą nie tylko znaleźć odpowiednią firmę do realizacji swojego projektu fotowoltaicznego, ale także zaczerpnąć wiedzy na temat samej technologii, jej korzyści oraz aktualnych trendów w branży. Wszystko to w jednym miejscu, z łatwo dostępnymi narzędziami do porównania ofert i możliwością bezpośredniego kontaktu z firmami.

Chcesz zlecić administrowanie stroną?

Umówmy się na omówienie Twojego projektu i tego jakie regularne działania chcesz wykonywać.