Diagnoza

Wirus przekierowujący ruch (pochodzący z Google)

Źródło ataku

Nieaktualne wtyczki od lat z niepewnych źródeł

Leczenie

Wymiana wtyczek, usunięcie infekcji, zmiana zabezpieczeń

Komu pomagałem odwirusować stronę?

Daniel jest pasjonatem content marketingu od 2019 roku, który rozpoczął swoją karierę pisząc poradniki do gier, takich jak LoL. Obecnie jako freelancer, angażuje się w pomoc początkującym copywriterom, doradzając im, jak zwiększyć swoje zarobki. W maju 2022 roku założył „Internetowe Portfolio” – innowacyjne miejsce dedykowane dla ambitnych pisarzy, gdzie mogą publikować swoje teksty, rozwijać umiejętności i budować swoje portfolio.

„Internetowe Portfolio” to więcej niż zwykła platforma publikacyjna. Daniel oferuje autorom możliwość zdobycia mentorstwa, poddania swojego tekstu szczegółowej analizie redakcyjnej oraz zdobycie cennych referencji. Serwis zachęca również do doskonalenia umiejętności pisarskich, oferując wsparcie w postaci opinii, referencji i możliwości zdobycia certyfikatu potwierdzającego jakość publikacji.

Dla tak zaawansowanego serwisu, jakim jest „Internetowe Portfolio”, bezpieczeństwo i niezawodność działania strony internetowej są kluczowe. Miałem przyjemność przeprowadzić kompleksowe odwirusowanie strony WordPress dla Daniela, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i efektywność jej działania. Współpraca z tak zaangażowanym i profesjonalnym klientem, jakim jest Daniel, była prawdziwą przyjemnością.

Potrzebujesz odwirusowania WordPressa?

Napisz do mnie i wyleczmy Twoją stronę z infekcji i zadbajmy o jej zabezpieczenie.