Dla kogo powstała strona?

Usytuowany niedaleko Błaszek w sercu województwa łódzkiego, Dwór w Kalinowej nie jest jedynie zwykłą rezydencją. To miejsce pamięci o wybitnych postaciach jak Stanisław Moniuszko czy Adam Asnyk, które przez lata odgrywało ważną rolę w kulturze i historii regionu.

Gdy w 2011 roku Radosław i Jerzy Wróbel przejęli opiekę nad tym wyjątkowym obiektem, podjęli decyzję o jego renowacji z szacunkiem do pierwotnego przeznaczenia i kulturalnego dziedzictwa. Dziś, dzięki ich zaangażowaniu oraz współpracy z lokalnymi instytucjami, Dwór w Kalinowej jest miejscem, które żyje – pełnym koncertów, wystaw i edukacyjnych inicjatyw.

Współpraca jest efektem realizacji strony www dla firmy Agrosad. Ta współpraca ma na celu jeszcze lepsze przedstawienie tego wyjątkowego miejsca w cyfrowym świecie, by więcej osób mogło poznać jego historię i ofertę.

Realizacja projektu:

  • motyw Kadence PRO
  • edytor Kadence Blocks PRO
  • kolory, zdjęcia i teksty opracowane przez właścicieli

Dzięki przebudowie strony pozbyliśmy się Elementora i szeregu dodatków dla niego, które pozwoliły przyśpieszyć o ponad 50% stronę. Wcześniej w krytycznych momentach strona wczytywała się nawet 8 sekund!