Akceptuję różne metody płatności, takie jak przelewy bankowe oraz płatności kartą / blikiem / paypalem. Szczegóły omawiane są indywidualnie. Każda płatność ma pokrycie w fakturze VAT.

Stworzenie strony nie wymaga mojej fizycznej obecności w Twoim domu lub firmie, dlatego mogę tworzyć strony dla firm na całym świecie. Już teraz współpracuje z firmami ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz Australii. Umowy podpisywane są za pomocą podpisów elektronicznych lub na podstawie akceptacji regulaminu usługi w sklepie internetowym.

Tworzę różnorodne strony, takie jak landing page, blogi, strony wizytówkowe dla firm, sklepy internetowe oraz platformy kursowe, korzystając z dedykowanych motywów oraz komercyjnego motywu Kadence i wtyczek Kadence Blocks oraz pakietu Iconic.

Tak, w ramach stałej współpracy zajmuję się opieką nad stronami, konsultacjami w zakresie SEO, optymalizacją pod kątem SEO oraz pomocą przy przygotowywaniu treści na bloga.

Motyw Kadence to nowoczesny i elastyczny motyw komercyjny, który oferuje szeroką gamę funkcji i opcji konfiguracyjnych. Pozwala na tworzenie atrakcyjnych i responsywnych stron z łatwością, dzięki zastosowaniu wtyczek Kadence Blocks.

Tak, przeprowadzam kompleksowe szkolenie z obsługi WordPress, aby pomóc klientom zarządzać swoimi stronami internetowymi, zarówno w przypadku bieżących aktualizacji, jak i dodawania nowych treści.

Koszty tworzenia strony internetowej zależą od indywidualnych potrzeb klienta, zakresu funkcji, użytego motywu i ewentualnych wtyczek. Najprostsze projekty kosztują od 2 000 zł netto. Skontaktuj się ze mną, aby omówić swoje potrzeby i otrzymać wycenę dopasowaną do Twojego projektu.

Nie oferuję usług hostingu i rejestracji domeny. Jedynie mogę wskazać rekomendowane przeze mnie rozwiązania m.in SEOHOST, z których korzystam ja i wielu moich klientów.

Czas potrzebny na stworzenie strony internetowej zależy od wielkości projektu, złożoności funkcji i dostępności treści od klienta. Średnio, proces ten trwa od 2 do 8 tygodni, ale mogę dostosować się do indywidualnych oczekiwań i terminów. A proces dostarczania projektu może zostać podzielony na etapy.

Korzystam z WordPress, popularnej platformy zarządzania treścią (CMS), wraz z dedykowanymi i komercyjnym motywem Kadence oraz wtyczkami Kadence Blocks, które umożliwiają tworzenie responsywnych i funkcjonalnych stron.

Tak, po zakończeniu projektu oferuję wsparcie techniczne oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z Twoją stroną. W ramach stałej współpracy mogę również zapewnić bieżącą opiekę nad stroną, konsultacje w zakresie SEO i optymalizację treści.

Współpracuję z profesjonalnymi grafikami i specjalistami od multimediów, którzy mogą dostarczyć wysokiej jakości materiały wizualne dla Twojej strony za dodatkową opłatą. W razie potrzeby mogę również pomóc w znalezieniu odpowiednich zdjęć i grafik z banków zdjęć.

Tak, mogę pomóc w aktualizacji Twojej istniejącej strony internetowej, optymalizacji jej pod kątem SEO, dodawaniu nowych funkcji lub wdrożeniu nowego motywu. Skontaktuj się ze mną, aby omówić swoje potrzeby i plany aktualizacji strony.

Tak, mogę stworzyć wielojęzyczne strony internetowe, które umożliwiają wyświetlanie treści w różnych językach, zgodnie z potrzebami Twojej firmy i klientów. Korzystam z wtyczek i narzędzi, które wspierają tłumaczenie i zarządzanie treściami w wielu językach m.in WPML. Jeśli potrzebujesz tylko wdrożenia tłumaczenia strony, to również mogę Ci w tym pomóc.

W ramach współpracy wdrażam popularne narzędzia Google takie jak: Google Tag Manager, Google Analytics 4 oraz Google Search Console. Jeśli potrzebujesz pomocy z integracją innych narzędzi analitycznych, to prawdopodobnie również będę mógł Ci pomóc.

Tak, mogę pomóc w tworzeniu treści na Twoją stronę internetową, dostosowanych do potrzeb Twojej firmy, grupy docelowej i celów marketingowych. Współpracuję z doświadczonymi copywriterami, aby zapewnić wysokiej jakości treści, które są zoptymalizowane pod kątem SEO i angażujące dla użytkowników.

Tak, mogę pomóc w migracji Twojej istniejącej strony internetowej na nową platformę, taką jak WordPress, lub na nowy serwer hostingowy. Zadbam o bezpieczne przeniesienie danych, konfigurację domeny i wszelkie inne aspekty związane z procesem migracji. Wszystko to po uprzednio podpisanej umowie powierzenia przetwarzania danych osobowych, zgodnie z RODO.

Tak, oferuję wsparcie w rozwiązywaniu problemów związanych z bezpieczeństwem strony internetowej, takich jak ataki hakerskie, infekcje malware czy próby włamań. W ramach stałej współpracy mogę również zaoferować monitoring bezpieczeństwa i regularne aktualizacje, aby utrzymać Twoją stronę chronioną.

Tak, mogę zoptymalizować Twoją stronę internetową dla wyszukiwarek lokalnych, co pozwoli na poprawę widoczności Twojej firmy w wynikach wyszukiwania lokalnych klientów. Obejmuje to optymalizację treści, metadanych, map, integrację z Google My Business oraz inne techniki SEO lokalnego. Dodatkowo wykonuję również analizę słów kluczowych i content plan, który będziesz realizować w ramach bloga.

Oczywiście! Współpraca z klientem jest kluczowa w procesie projektowania strony internetowej. W trakcie konsultacji omawiamy Twoje potrzeby, preferencje i oczekiwania, a następnie prezentuję propozycje projektu, którą możesz zatwierdzić lub zgłosić poprawki. Przez cały proces projektowania utrzymujemy stały kontakt, aby strona spełniała Twoje oczekiwania.

Tak, wszystkie tworzone przeze mnie strony są responsywne, co oznacza, że automatycznie dostosowują się do rozmiaru ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane. Zapewniam, że Twoja strona będzie dobrze wyglądać i funkcjonować na różnych urządzeniach, takich jak smartfony, tablety czy komputery.

Formularz kontaktowy

Nie widzisz odpowiedzi na swoje pytania? Nic straconego! Po prostu wypełnij formularz i napisz do mnie!