Polecane

Często jestem pytany o to, jaki hosting polecam, jaką wtyczkę polecam do… dlatego postanowiłem zebrać wszystkie opcje / narzędzia, z jakich korzystam lub korzystałem i z czystym sumieniem mogę je polecić.

Wtyczki na WordPress

E-book Pisz i zarabiaj na blogu

E-book to zestawienie gotowych pomysłów na zarabianie na publikacji contentu! Znajdziesz w nim działające metody! Ale także listę sprawdzonych wpisów blogowych i listę 100 programów afiliacyjnych!

Chcę e-booka

Learn Dash

Najbardziej popularna wtyczka typu LMS (do tworzenia kursów internetowych) na całym świecie. Współpracuje z Woocommerce oraz innymi wytworami od Automattic.
 

Więcej info

WpVivid backup annd migration

To jedna z najbardziej popularnych wtyczek do tworzenia backupów i wersji stagingowych stron do testów. Gorąco polecam! Nie warto oszczędzać na bezpieczeństwie storny!
 

Więcej info

Orderable

Jedna z bardzo popularnych wtyczek, przeznaczona dla stron restauracji, oferujących zamawianie jedzenia online. Integruje się z WooCommerce i zawiera wiele mechanizmów marketingowych.
 

Więcej info

Optimize Press

Potężna wtyczka do budowania i testowania landing pageów na WordPress z szybkim checkoutem. Pozwala budować lejki sprzedażowe czy tworzyć nietypowe oferty.
 

GiveWP

Bardzo popularna wtyczka, którą można wykorzystać na stronie fundacji. Z jej pomocą będziesz mógł zbierać datki nawet za pomocą „subskrypcji”, będziesz mógł zarządzać darczyńcami czy zmieniać walutę.

Więcej info

Kadence theme

Najlepszy motyw na WordPress, który obsłużysz za pomocą Gutenberga. Jest lekki, przyjemny i zawiera wiele ciekawych szablonów startowych.

Więcej info

Kadence shopkit

Zestaw narzędzi dla sklepów opartych o motyw kadence. Znajdziesz tam takie rozwiązania jak: galerie produktu, wariacje produktów, zaawansowane opinie, zarządzanie checkoutem i kolejne wtyczki, które wydadzą twórcy.

Więcej info

Restrict Content

Chcesz udostępniać treści tylko zalogowanym / płatnym użytkownikom? Pozwoli Ci na to wtyczka restrict content pro, która pozwoli Ci nawet na obsługę subskrypcji Twoich treści.

Więcej info

Wtyczki dla Polskich sklepów

Jeśli potrzebujesz znacznie prostszych rozwiązań jak integracje z kurierami, bramki płatności lub aplikacje do wysyłki faktur czy połączenie z marketplace to sprawdź wtyczki od WpDesk.

Nietypowe rozwiązania dla WooCommerce

Dla najbardziej wymagających sklepów i nietypowych rozwiązań na WooCommerce często polecam swoim klientom Yith, dzięki ich wtyczkom przygotujesz własne thank you page dla różnych produktów, stworzysz bileterie, stronę z płatnymi ogłoszeniami, portal aukcyjny czy namiastkę marketplace.

Usługi hostingowe

Seohost

Popularny hosting wśród SEOwców, którzy tworzą masowo zaplecza w formie PBN. Chcesz otrzymać rabat na ich hostingi?
15% na odnowienie – tenodwp15 | 25% na aktywacje usług – tenodwp25  

Narzędzia SEO – sprzedaż linków

Senuto

Jedno z najbardziej popularnych rozwiązań w branży SEO. Pozwala na analizę stron wyników wyszukiwania, planowanie strategii content marketingowych, analizowanie widoczności stron czy ułatwia optymalizować teksty pod SEO.
 

Surfer SEO

Szukasz narzędzia, które pomoże Ci podbijać wyniki wyszukiwania Google? Surfer SEO pomaga pisać zoptymalizowane treści, ale też pozwala zaudytować Twoją obecną stronę!
 

Linkhouse

Zbiór portali, na których możesz kupić artykuł sponsorowany czy link reklamowy. Możesz tu również sprzedawać przestrzeń reklamową na swojej stronie. Rejestracja jest za free!
 

Whitepress

Zbiór portali, na których możesz kupić artykuł sponsorowany czy link reklamowy, ale także nawiązazć współpracę z influencerem. Możesz tu również sprzedawać przestrzeń reklamową na swojej stronie. Rejestrsacja za darmo!
 

Brand24

Popularne narzędzie na całym świecie do monitorowania internetu na konkretne frazy. Możesz wykorzystać je jako narzędzie dla PR ale też jako wsparcie działań content marketingowych.
 

Inne

Bank grafik, filmów i nie tylko…

Envato elements to ogromny bank filmów, grafik, ikon, fontów czy nawet motywów lub wtyczek na wordpressa, szablonów w html i nie tylko! Doskonale się sprawdzi jeśli nie chcesz przejmować się prawami autorskimi dzieł z innych niepewnych źródeł!

Easy tools

Chcesz sprzedawać produkty cyfrowe bez budowania całego sklepu, łatwo zarządzać ciasteczkami, regulaminami i politykami prywatności? Zestaw Easy Tools od naszych Polskich speców przychodzi na ratunek!

Niektóre odnośniki to moje linki afiliacyjne, za które otrzymam parę groszy, jeśli zdecydujesz się na zakup.