Formularz wyceny

Wypełnij formularz i sprawdź orientacyjny koszt współpracy.
Formularz jest wciąż ulepszany i może nie udzielać precyzyjnych odpowiedzi.

Chcesz skonsultować Twój projekt zupełnie bezpłatnie?
Po prostu wypełnij formularz swoimi danymi i prześlij go.

Formularz wyceny

  • Cele strony
  • Funkcje
  • Potrzeby
  • Realizacja
  • Dane
  • Wyliczenia
Zaznacz cel jaki chcesz osiągnąć stroną www i w jaki sposób mogę Ci pomóc?
Zaznacz wszystkie funkcje jakie powinny pojawić się na Twojej stronie
Niestandardowe podstrony to takie, których wygląd jest indywidualny np.: Jeśli potrzebujesz takich stron jak: o nas, blog, strona główna, strona produktu, polityka prywatności, regulamin to wpisz: 5 bo polityka i regulamin to będzie ten sam szablon strony, lecz inna treść.
Określ swoje potrzeby dotyczące ostatecznego wyglądu strony. Najtańsza opcja to dostosowanie wyglądu szablonu polegające na podmianie kolorów / grafik / treści lub innych elementów na podstawie Twoich oczekiwań w jednym z szablonów z tej strony: https://www.kadencewp.com/kadence-theme/starter-templates/
Wypełnij dane kontaktowe, jeśli chcesz otrzymać dedykowaną wycenę i omówić ją ze mną.
zł brutto
Ta wartość wynika z tego jaka metoda opracowania designu strony została wybrana. (Własny projekt / projekt dedykowany / dostosowanie szablonu). Bardzo często ta stawka jest ostateczną wartością projektu.
zł brutto
Ta wartość wynika z wybranych przez Ciebie funkcji i czasochłonności ich wdrożenia oraz środków potrzebnych do ich wdrożenia.
zł brutto
Ta wartość wynika z potrzeb zapewnienia dodatkowych materiałów w ramach współpracy. Jest to opcjonalny koszt, który możemy uzgodnić decydując się na współpracę.
zł brutto
Ta wartość wynika z liczby podstron planowanego projektu. W cenie są zawsze podstawowe podstrony jak strona główna, kontakt i polityka prywatności.

Chcesz najpierw sprawdzić moją wiedzę?

Zapisz się do newslettera i odbierz próbki mojej wiedzy, które pomogą Ci rozwinąć stronę www!