Tworzenie sklepów internetowych

Zbudujmy razem
Twój e-commerce

Pomogę Ci stworzyć sklep internetowy, który przyciąga klientów i przede wszystkim sprzedaje

Odbierz darmową checklistę

Jak wygląda współpraca?

1

Konsultacje

Wspólnie zastanowimy się nad tym co chcesz osiągnąć i czego w tym celu potrzebujesz? Ty znasz swoje produkty, my znamy narzędzia, które pomogą Ci w sprzedaży.

2

Projekt

Wspólnie uzgodnimy, jak ma wyglądać Twój sklep, ale też jakich dodatkowych narzędzi potrzebujesz jak np.: do wysyłki newslettera czy narzędzia do automatyzacji.

3

Uruchomienie

Przedostatnim elementem współpracy jest uruchomienie sklepu, wgranie analityki i pixeli. W tym momencie możemy podjąć decyzje o stałej współpracy.

Twój e-commerce na WordPress

Uruchomienie e-sklepu

  • Szybki i lekki motyw, który jest stale aktualizowany
  • Łatwe rozszerzenie sklepu o dodatkowe funkcje
  • Spójny, nowoczesny i intuicyjny wygląd sklepu
  • Sprawdzone narzędzia do płatności i faktur
  • Przyjazny proces zakupowy
  • Wdrożenie regulaminu i polityki (lub zniżka na zakup wzorów)

Sklep na WooCommerce

WordPress i WooCommerce to najbardziej popularne narzędzia do obsługi stron i sklepów online. Dzięki temu możesz stale liczyć na usprawnienia i aktualizacje ze strony twórców.

Co otrzymujesz w ramach współpracy?

Kompleksowa usługa

Na Twoje życzenie zajmę się również przygotowaniem treści, identyfikacji wizualnej czy nawet kampaniami reklamowymi.

Optymalizacja SEO w cenie

Twój sklep będzie zoptymalizowany pod wyszukiwarki i gotowy do dalszych prac SEO.

Automatyzacje

Wskażę Ci obszary, które będziemy mogli od początku automatyzować, tak abyś nie musiał wykonywać wszystkiego samemu.

Narzędzia Google

Podłączę dla Ciebie podstawowe narzędzia Google, które przydadzą Ci się na kolejnych etapach rozwoju Twojego e-sklepu (Google Tag Manager, Google Analytics i Search Console).

Bezpieczna umowa

Podpiszemy bezpieczną dla obu stron umowę z przeniesieniem praw autorskich majątkowych, z uwzględnieniem specyfikacji całego projektu.

Szkolenie z obsługi

Po uruchomieniu sklepu pokażę Ci jak obsługiwać tzw. zaplecze. Otrzymasz dostęp do materiałów tekstowych i video.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Nie wiesz, czy współpraca ze mną jest dla Ciebie? A może chcesz uzyskać więcej informacji? Napisz do mnie lub zostaw swojego maila, a ja się z Tobą skontaktuje.

Średnio od momentu zatwierdzenia wstępnego projektu sklepu do uruchomienia go mija około 30 dni roboczych. Prace mogą się wydłużyć ze względu na ilość poprawek.

Zwykle dzielimy płatność na 2 części. 50% płatne przed startem prac projektowych oraz 50% płatne przed przeniesieniem ostatecznej wersji sklepu na Twój hosting.

Nie, nie musisz mieć hostingu i domeny, by rozpocząć współpracę ze mną. Pomogę Ci z wyborem najbardziej optymalnej firmy hostingowej, tak abyś w przyszłości nie miał problemów.

W ramach współpracy wdrożę wszelkie możliwe i znane mi mechanizmy ochrony sklepu przed atakami. Jednakże sklep będzie wymagał stałej opieki i monitoringu.

Oczywiście! Po uruchomieniu sklepu otrzymujesz darmowe 30 dni mojego wsparcia w funkcjonowaniu sklepu. Następnie możemy umówić się na dalszą opiekę nad sklepem czy też pozycjonowanie!

Do współpracy ze mną możesz mieć już gotowy projekt, jednakże i tak będę musiał go przeanalizować pod kątem poprawności UI / UX oraz SEO czy też celów biznesowych.