100% zadowolonych klientów

Poprawmy pozycje
Twojej strony

Wypełnij formularz, by odebrać checklistę optymalizacji Twojej strony, która pomoże Ci poprawić widoczność!

Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Webly Mate Sp. z o.o., NIP: 8272331034 w celu wysyłania newslettera, czyli informacji o produktach blogowych, usługach, nowościach czy promocjach zgodnie z polityką prywatności. Zgodę tę możesz w każdej chwili cofnąć.

Jak wygląda współpraca?

1

Konsultacje / Brief

Wspólnie zastanowimy się nad tym co chcesz osiągnąć, jakie problemy obecnie ma Twoja strona i jak możemy temu zaradzić.

2

Audyt i analiza konkurencji

Przygotuję dla Ciebie kompleksowy audyt SEO dotyczący struktury serwisu, treści czy też analizy konkurencji.

3

Optymalizacja i wytyczne

W ramach optymalizacji wprowadzę wszelkie niezbędne zmiany zgodnie z dobrymi praktykami SEO.

Audyt SEO i optymalizacja

Audyt i optymalizacja SEO dla biznesu online

  • Weryfikacja parametrów szybkości strony
  • Analiza i poprawa UI / UX strony
  • Analiza i poprawa metadanych serwisu
  • Poprawa linkowania wewnętrznego
  • Zidentyfikowanie i eliminacja duplikatów treści

Optymalizacja SEO WordPress’a i nie tylko

Optymalizuję nie tylko strony wykorzystujące WordPress, ale też dedykowane platformy. Mogę też stworzyć wytyczne dla Twoich programistów.

Co otrzymujesz w ramach współpracy?

Analiza konkurencji

Pokażę Ci jak działa konkurencja i jakie efekty osiąga, wskażę Ci obszary, w których możesz łatwo ich przegonić w wynikach wyszukiwania Google.

Analiza słów kluczowych

Przeanalizuje słowa kluczowe, na jakie wyświetla się strona, ale też te, na które mogłaby się wyświetlać bez dużego nakładu czasu i pieniędzy.

Raport i analityka

Każdy etap prac zostanie podsumowany raportem. Jednocześnie będziemy przyglądali się i reagowali na zmiany prezentowane przez narzędzie analityczne.

Dobre praktyki

Na koniec współpracy przekażę Ci zbiór dobrych praktyk, którymi warto się kierować dbając o SEO swojego serwisu.

Bezpieczna umowa

Podpiszemy bezpieczną dla obu stron umowę z uwzględnieniem specyfiakcji audytu i optymalizacji SEO. Na potrzeby optymalizacji również podpiszemy umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych.

Poufność

Jeśli wyrazisz taką chęć, to możemy zawrzeć umowę o poufności na czas współpracy, która będzie obowiązywać maksymalnie 2 lata po ustaniu współpracy.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Nie wiesz, czy współpraca ze mną jest dla Ciebie? A może chcesz uzyskać więcej informacji? Napisz do mnie lub zostaw swojego maila, a ja się z Tobą skontaktuje.

Pierwsze elementy audytu SEO jesteśmy w stanie przedstawić nawet w ciągu 3 dni roboczych. Jednakże całościowy audyt i optymalizacja mogą zająć nawet około 30 dni roboczych. Wynika to z obserowania reakcji wyszukiwarek na zmiany w serwisie.

Zwykle dzielimy płatność na 2 części. Pierwszą realizujesz po podpisaniu umowy, a przed wykonaniem audytu, a drugą przed optymalizacją SEO serwisu. Otrzymasz na wszystko fakturę vat.

Na potrzeby realizacji audytu przyda się nam dostęp do narzędzia Google Search Console oraz Google Analytics, jednakże nie jest to wymagane. W przypadku optymalizacji będziemy potrzebowali dostępu do systemu CMS oraz serwera FTP Twojej strony.

W takim przypadku cena usługi się nie zmienia, ponieważ przygotujemy wtedy wytyczne dla Twojego zespołu programistów, których efekt wdrożenia będziemy musieli zweryfikować.

Ostateczny koszt tej usługi zależy od wielkości i struktury serwisu. Wskazana cena dotyczy małych stron internetowych z ilością podstron mmiejszą niż 50. Im bardziej rozbudowany serwis, tym droższa usługa.

W ramach usługi analizujemy takie elementy strony jak: widoczność strony w google, widoczność konkurencji w google, treści w serwisie, semantyka HTML, UI i UX (w podstawowym zakresie), profil linkowy i linkowanie wewnętrzne, Core Web Vitals, metadane oraz duplikaty treści.