SEOHost to marka prowadzona przez firmę PERSKIMEDIA, zarejestrowaną w Poznaniu prowadzoną przez Szymona Perskiego już od 2008 roku.

SEOHOST to jeden z niewielu usługodawców w branży hostingowej, u którego nie znajdziesz programów poleceń, na których zarobisz 50%. W porównaniu do najpopularniejszych firm znajdziesz tutaj naprawdę konkurencyjne ceny zarówno dla hostingu współdzielonego, jak i rejestracji domen.

Oferta firmy hostingowej SEOHOST

Na stronie hostingowej firmy SEOHOST nie znajdziesz oferty rejestracji domen czy hostingu za złotówkę. Dlaczego? Ponieważ takie działania wymagają znacznie większych kosztów dla klienta w kolejnych okresach rozliczeniowych. (Tak jak wygląda to u firm konurencyjnych)

W ofercie SEOHOST znajdziesz:

 • hosting współdzielony (SSD NVME) w różnych wariantach – od 67 zł rok
 • hosting SEO (dla specjalistów SEO i agnecji pod zaplecza) z pulą wielu adresów IP – od 40 zł msc
 • hosting dla resellerów (dla twórców stron internetowych by mogli zarabiać na hostowaniu stron „u siebie”) – od 267 zł rok
 • serwery VPS – od 30 zł msc
 • serwery dedykowane – od 347 zł msc

Podane ceny są cenami netto oraz mogą się różnić od tych, które pojawią się na oficjalnej stronie SEOHOST.

Aspekty techniczne oferty firmy SEOHOST

Parametry techniczne serwerów od firmy SEOHOST w porównaniu do większości konkurencji są po prostu lepsze. Co znajdziemy w ofercie firmy SEOHOST?

 • dyski SSD NVME (w każdym pakiecie hostingu współdzielonego)
 • od 2 do 20 GB RAMU w przypadku hostingów współdzielonych
 • od 375 do 500 procesów PHP w przypadku hostingów współdzielonych
 • serwery z technologią LiteSpeed, Imunify360, Radware
 • możliwość konfiguracji interpretera PHP od wersji 5.3 do 8.1
 • możliwość konfiguracji aplikacji Node.js
 • możliwość konfiguracji aplikacji Python
 • możliwość konfiguracji bazy danych Redis
 • możliwość prostego instalowania skryptów CMS – WordPress, Joomla i inne za pomocą Instalatrona
 • możliwość konfiguracji ModSecurity, zadań CRON i wiele więcej

W skrócie w ramach ich usług znajdziesz wszystko, czego potrzebuje strona na WordPress, by śmigać! W razie problemów nie będziesz musiał się martwić o skalowanie hostingu, gdy przebijesz próg wydajności, to po kontakcie z supportem łatwo zmienisz pakiet na wyższy.

Kod rabatowy na usługi hostingowe SEOHOST

Chcesz uruchomić swoją stronę na hostingu SEOHOST? Z moim kodem rabatowym otrzymasz aż 20% zniżki na aktywację usług – a ja za to otrzymam kilka złotych (jest to kod afiliacyjny).

Skorzystaj z kodu rabatowego: tenodwp20

Kod zadziała tylko na usługi hostingowe, które masz w koszyku po zalogowaniu się do panelu SEOHOST. Sprawdź dalszy fragment, by zobaczyć, jak dodać kod rabatowy w trakcie zakupów.

Jak wykorzystać kod rabatowy w SEOHOST?

Dodawanie kodu rabatowego w trakcie zakupu usług SEOHOST nie należy do najłatwiejszych. W tym celu musisz zarejestrować się w portalu firmy pod linkiem: https://panel.seohost.pl/register

Następnie będziesz mógł się zalogować, więc przejdź pod adres: https://panel.seohost.pl/login lub https://panel.seohost.pl/home

W tym miejscu z menu po lewej stronie możesz wybrać zakładkę serwery, kliknąć przycisk zamów i wybrać interesujący Cię pakiet.

Następnie w zakładce finanse -> usługi do opłacenia znajdziesz przycisk kod rabatowy, po którego kliknięciu otworzy Ci się okno z możliwością wpisania wspomnianego kodu.

I zrobione! Twój hosting może zostać uruchomiony z drobną zniżką!

Recenzja korzystania z usług SEOHOST

Swoją przygodę ze stronami internetowymi zacząłem od jednej z najpopularniejszych firm hostingowych w Polsce. Skusiły mnie pochlebne opinie i tańszy pierwszy okres rozliczeniowy… Jak się później okazało, nie była, to najlepsza decyzja. Ucieczka z tamtej firmy wiązała się z wysyłką listów za pomocą poczty polskiej…

Dziś większość swoich stron utrzymuje w firmie hostingowej SEOHOST i jestem z tego bardzo zadowolony. Obsługa pomogła mi przenieść jedną ze stron w ciągu chwili. Na wszelkie moje pytania support odpowiada jeszcze tego samego dnia (nawet w weekendy).

Najbardziej podoba mi się prosta polityka cenowa firmy. Nie ma żadnych ukrytych kosztów za kopie zapasowe czy standardowe działania na serwerach. Jestem bardzo zadowolony z usług SEOHOST i polecam tę firmę każdemu mojemu klientowi.

Potrzebujesz pomocy z wyborem odpowiedniego pakietu? A może chcesz, żebym zajął się Twoją stroną internetową / blogiem lub sklepem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeden komentarz