W dzisiejszych czasach, automatyzacja procesów biznesowych jest kluczowa dla sukcesu każdej firmy. Dlatego też, coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na wykorzystanie narzędzi do automatyzacji.

Jednym z najlepszych narzędzi na rynku jest Make – program, który pozwala na automatyzację wielu procesów biznesowych. W tym artykule dowiesz się jak zacząć pracę z Make krok po kroku oraz porównasz go do innych narzędzi dostępnych na rynku. Przekonasz się również, że Make to nie tylko narzędzie dla programistów, ale dla każdego, kto chce zoptymalizować swoją pracę i osiągnąć lepsze wyniki.

Pokażę Ci również przykłady zastosowań Make oraz najczęstsze błędy podczas pracy z nim i jak ich uniknąć. Jeśli szukasz opłacalnej inwestycji dla Twojego biznesu i przyszłościowej technologii automatyzacji procesów biznesowych – Make jest właśnie dla Ciebie!

Make – narzędzie do automatyzacji procesów biznesowych

Make, wcześniej znany jako Integromat, to innowacyjne narzędzie do automatyzacji procesów biznesowych. Dzięki niemu możemy zaoszczędzić czas i zasoby, które normalnie musielibyśmy poświęcić na wykonywanie rutynowych zadań. Make łączy różne aplikacje i usługi internetowe w jednym miejscu, co pozwala na tworzenie zautomatyzowanych przepływów pracy bez konieczności pisania skomplikowanego kodu.

Automatyzacja procesów biznesowych przy użyciu Make może obejmować różnorodne zadania – od zarządzania projektami, przez obsługę klienta, aż po analizę danych. Narzędzie to oferuje szeroką gamę gotowych integracji z popularnymi aplikacjami takimi jak Google Sheets, Trello czy Slack. Co więcej, dzięki elastyczności Make można również tworzyć własne integracje i dostosowywać je do indywidualnych potrzeb swojej firmy.

Warto dodać, że Make jest nie tylko potężnym narzędziem dla programistów, ale także dla osób nieposiadających umiejętności technicznych. Jego intuicyjny interfejs oraz system wizualnego projektowania przepływów pracy sprawiają, że korzystanie z platformy jest proste nawet dla początkujących użytkowników. W efekcie każdy członek zespołu może skoncentrować się na swoich kluczowych zadaniach, podczas gdy Make zajmuje się automatyzacją procesów biznesowych.

Podsumowując, Make to narzędzie, które może znacznie usprawnić działanie każdej firmy. Automatyzacja procesów biznesowych pozwala na oszczędność czasu i zasobów, a także na skupienie się na ważniejszych aspektach prowadzenia biznesu. Dzięki szerokiemu wachlarzowi integracji oraz prostocie obsługi, Make jest idealnym rozwiązaniem dla firm różnej wielkości i branży.

Jak zacząć pracę z Make? – Krok po kroku

Aby rozpocząć pracę z Make, pierwszym krokiem jest założenie konta na oficjalnej stronie narzędzia. Rejestracja jest prosta i szybka – wystarczy podać swój adres e-mail oraz ustawić hasło. Po potwierdzeniu rejestracji, otrzymasz dostęp do panelu użytkownika, gdzie będziesz mógł tworzyć i zarządzać swoimi automatyzacjami.

Drugi krok to zapoznanie się z interfejsem Make. Narzędzie oferuje intuicyjny sposób tworzenia automatyzacji poprzez łączenie różnych aplikacji i usług w tzw. „scenariusze”. Warto poświęcić chwilę na eksplorację dostępnych modułów oraz funkcji, aby lepiej zrozumieć możliwości programu. Jeśli napotkasz trudności lub masz pytania, możesz skorzystać z bogatej bazy wiedzy oraz wsparcia technicznego oferowanego przez producenta.

Kiedy już oswoisz się z interfejsem Make, przyszedł czas na stworzenie swojej pierwszej automatyzacji. Wybierz aplikacje lub usługi, które chcesz ze sobą połączyć, a następnie ustaw odpowiednie warunki i akcje dla każdego elementu scenariusza. Pamiętaj o testowaniu swoich ustawień – dzięki temu upewnisz się, że wszystko działa prawidłowo przed wdrożeniem automatyzacji w swoim biznesie.

W miarę jak będziesz zdobywać doświadczenie z Make, odkryjesz coraz więcej możliwości i zastosowań tego narzędzia. Nie bój się eksperymentować i dostosowywać swoje scenariusze do potrzeb swojego biznesu – dzięki temu osiągniesz maksymalne korzyści z automatyzacji procesów biznesowych.

Make vs. konkurencja – Porównanie najlepszych narzędzi do automatyzacji

Na rynku dostępnych jest wiele narzędzi do automatyzacji procesów biznesowych, jednak Make wyróżnia się na tle konkurencji. W porównaniu z innymi popularnymi rozwiązaniami, takimi jak Zapier czy IFTTT, Make oferuje szereg zaawansowanych funkcji oraz intuicyjny interfejs użytkownika. Dzięki temu zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy mogą w pełni wykorzystać potencjał tego narzędzia.

Warto również zwrócić uwagę na elastyczność Make pod względem integracji z różnymi aplikacjami i usługami. Platforma ta obsługuje ponad 500 aplikacji, co pozwala na tworzenie skomplikowanych scenariuszy automatyzacji. Dodatkowo, dzięki rozbudowanemu systemowi modułów i filtrów, możliwe jest precyzyjne dopasowanie przepływu danych do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Podczas gdy konkurencyjne narzędzia często ograniczają liczbę akcji lub operacji w ramach jednego zadania, Make nie nakłada takich restrykcji. Umożliwia to tworzenie bardziej złożonych procesów bez konieczności dzielenia ich na mniejsze części. Ponadto, Make oferuje atrakcyjne ceny dla swoich klientów – zwłaszcza w porównaniu do innych popularnych rozwiązań na rynku. W związku z tym, inwestycja w Make może okazać się opłacalna dla Twojego biznesu.

Podsumowując, Make to narzędzie, które warto rozważyć podczas wyboru platformy do automatyzacji procesów biznesowych. Dzięki zaawansowanym funkcjom, intuicyjnemu interfejsowi oraz szerokim możliwościom integracji z innymi aplikacjami i usługami, Make stanowi konkurencyjną alternatywę dla innych dostępnych na rynku rozwiązań. Wybierając Make, masz szansę zoptymalizować działanie swojego przedsiębiorstwa i osiągnąć lepsze wyniki w krótszym czasie.

Make – narzędzie dla każdego, nie tylko programistów

Make, jako narzędzie do automatyzacji procesów biznesowych, jest nie tylko dla programistów, ale także dla osób, które nie mają doświadczenia w kodowaniu. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi oraz szerokiej gamie gotowych szablonów i aplikacji, Make pozwala na szybkie i łatwe tworzenie zautomatyzowanych procesów. To oznacza, że nawet jeśli nie masz umiejętności programowania, możesz korzystać z tego narzędzia i czerpać korzyści z automatyzacji w swoim biznesie.

Warto dodać, że Make oferuje również wsparcie dla różnych języków programowania oraz integracje z popularnymi usługami takimi jak Google Sheets czy Slack. Dzięki temu osoby posiadające umiejętności techniczne mogą tworzyć bardziej zaawansowane rozwiązania i dostosowywać je do indywidualnych potrzeb swojej firmy. Jednak nawet bez tych umiejętności można skonfigurować wiele procesów automatycznych za pomocą prostego systemu przeciągnij i upuść (drag-and-drop).

Make to narzędzie przyjazne zarówno dla początkujących użytkowników, jak i profesjonalistów IT. Szkolenia oraz materiały edukacyjne dostępne na stronie producenta pozwalają na szybkie opanowanie podstaw obsługi platformy oraz zdobycie praktycznej wiedzy na temat możliwości automatyzacji. Dzięki temu każdy, niezależnie od swojego doświadczenia zawodowego czy technicznego, może z powodzeniem korzystać z Make i wprowadzać innowacje w swoim biznesie.

Podsumowując, Make to narzędzie dla każdego – nie tylko programistów. Jego prostota obsługi oraz wsparcie dla różnych języków programowania sprawiają, że jest ono dostępne zarówno dla osób bez doświadczenia w kodowaniu, jak i dla specjalistów IT. Automatyzacja procesów biznesowych za pomocą Make pozwala na oszczędność czasu i zasobów, co przekłada się na większą efektywność i konkurencyjność firmy na rynku.

Jak działa Make? – Przykłady zastosowań

Make, wcześniej znany jako Integromat, to potężne narzędzie do automatyzacji procesów biznesowych. Działa na zasadzie łączenia różnych aplikacji i usług internetowych w jednym miejscu, co pozwala na tworzenie zautomatyzowanych przepływów pracy. W praktyce oznacza to, że Make może pomóc w oszczędności czasu i zasobów poprzez wykonywanie wielu zadań za nas. Przyjrzyjmy się kilku przykładom zastosowań tego narzędzia.

Jednym z popularnych przypadków użycia Make jest automatyczne dodawanie nowych kontaktów do listy mailingowej. Załóżmy, że prowadzisz sklep internetowy i chciałbyś zbierać adresy e-mail klientów, którzy dokonali zakupu w Twoim sklepie. Zamiast ręcznie wprowadzać te dane do systemu mailingowego, możesz użyć Make do stworzenia przepływu pracy, który automatycznie doda nowe kontakty do listy po każdym udanym zamówieniu. Wystarczy połączyć sklep internetowy z platformą e-mail marketingową za pomocą odpowiednich modułów dostępnych w Make.

Innym ciekawym przykładem jest integracja kalendarza Google z aplikacją Trello. Jeśli korzystasz z obu tych narzędzi do zarządzania projektami i terminarzem spotkań, Make może pomóc w automatycznym tworzeniu nowych kart w Trello na podstawie wydarzeń z kalendarza. Dzięki temu, gdy dodasz nowe spotkanie do kalendarza, Make automatycznie utworzy dla niego odpowiednią kartę w Trello, co pozwoli Ci lepiej kontrolować swoje zadania i terminy.

Oczywiście to tylko dwa z wielu możliwych zastosowań Make. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że każdy przepływ pracy można dostosować do indywidualnych potrzeb i wymagań Twojego biznesu. Warto więc poświęcić trochę czasu na eksplorację różnych modułów i funkcji oferowanych przez to narzędzie, aby znaleźć optymalne rozwiązania dla swojej firmy.

Najczęstsze błędy podczas pracy z Make i jak ich uniknąć

Podczas korzystania z Make, użytkownicy mogą napotkać na różne błędy i problemy. Jednym z najczęstszych jest niewłaściwe użycie akcji lub funkcji w ramach automatyzacji. Aby uniknąć tego rodzaju problemów, warto dokładnie zapoznać się z dokumentacją narzędzia oraz sprawdzić dostępne przykłady użycia. Ponadto, istotne jest również testowanie swoich automatyzacji przed wdrożeniem ich do produkcji, co pozwoli wykryć ewentualne błędy i nieprawidłowości.

Kolejnym częstym błędem jest brak uwzględnienia ograniczeń API używanych aplikacji. Wiele usług posiada limity dotyczące liczby zapytań czy przesyłanych danych, a przekroczenie tych limitów może prowadzić do blokowania konta czy dodatkowych opłat. Dlatego ważne jest monitorowanie zużycia API oraz planowanie automatyzacji tak, aby nie generować nadmiernego ruchu. W przypadku Make można skorzystać z wbudowanych funkcji zarządzania limitami API, które pomogą uniknąć tego rodzaju problemów.

Warto również pamiętać o bezpieczeństwie danych przetwarzanych przez Make. Nieodpowiednie przechowywanie lub udostępnianie poufnych informacji może prowadzić do naruszenia prywatności użytkowników czy utraty ważnych danych. Aby uniknąć takich sytuacji, należy stosować się do zasad bezpieczeństwa obowiązujących w danej organizacji oraz korzystać z funkcji szyfrowania i uwierzytelniania dostępnych w Make. Dzięki temu można mieć pewność, że procesy automatyzacji będą zarówno efektywne, jak i bezpieczne dla Twojego biznesu.

Make – opłacalna inwestycja dla Twojego biznesu

Decydując się na wdrożenie Make (dawniej Integromat) w swoim biznesie, warto zastanowić się nad korzyściami płynącymi z takiej inwestycji. Automatyzacja procesów biznesowych przyczynia się do znacznego wzrostu efektywności pracy, co bezpośrednio przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki Make możemy skupić się na kluczowych aspektach naszej działalności, jednocześnie pozbywając się rutynowych zadań, które często zajmują dużo czasu.

Warto również wspomnieć o elastyczności narzędzia Make, które pozwala na integrację z różnymi aplikacjami i usługami internetowymi. Dzięki temu możliwe jest tworzenie spersonalizowanych rozwiązań dopasowanych do potrzeb konkretnej firmy. Ponadto, Make oferuje wiele gotowych szablonów oraz wsparcie dla użytkowników, co sprawia, że nawet osoby nieposiadające umiejętności programistycznych mogą korzystać z tego narzędzia w pełni świadomie i efektywnie.

Podsumowując, inwestycja w Make może okazać się bardzo opłacalna dla Twojego biznesu. Automatyzacja procesów biznesowych to przyszłość zarządzania firmą, a Make jako narzędzie dostosowane do potrzeb każdego użytkownika, może stać się kluczowym elementem w osiągnięciu sukcesu. Warto zatem rozważyć wdrożenie Make w swojej firmie i czerpać korzyści płynące z automatyzacji procesów biznesowych.

Lista prostych scenariuszy automatyzacji z WordPressem

 1. Wysyłanie wiadomości o nowym poście na WordPressie do Slacka: System sprawdza w określonych odstępach czasu, czy pojawił się nowy post. Jeśli tak, wiadomość o tym wydarzeniu jest wysyłana na Slacka.
 2. Dodawanie nowych użytkowników WordPressa do MailChimp jako subskrybentów: Każdorazowo, gdy dodawany jest nowy użytkownik do WordPressa, system automatycznie tworzy go jako nowego subskrybenta w MailChimp.
 3. Tworzenie postów na WordPressie na podstawie nowych odpowiedzi w Google Forms: System pobiera przesłane odpowiedzi w Google Forms i tworzy na ich podstawie post na WordPressie.
 4. Tworzenie użytkowników WordPressa na podstawie nowych odpowiedzi w Google Forms: System pobiera przesłane odpowiedzi w Google Forms i tworzy na ich podstawie użytkownika na WordPressie.
 5. Importowanie postów z WordPressa do Shopify jako artykułów: Za każdym razem, gdy tworzony jest nowy post na WordPressie, system automatycznie tworzy artykuł na Shopify.
 6. Dodawanie postów z WordPressa do Notion: Gdy na WordPressie publikowany jest post, system automatycznie tworzy element bazy danych (stronę) w Notion.
 7. Tworzenie posta na WordPressie na podstawie nowego wydarzenia stworzonego przez zaproszonych w Calendly: Gdy zaproszony tworzy nowe wydarzenie w Calendly, system automatycznie tworzy post na WordPressie.
 8. Dodawanie nowych użytkowników WordPressa do Salesforce jako kontaktów: System automatycznie tworzy kontakt w Salesforce, gdy dodany zostaje nowy użytkownik na WordPressie.
 9. Dodawanie nowych komentarzy z WordPressa do Salesforce jako notatek: System automatycznie tworzy notatkę w Salesforce, gdy dodany zostaje nowy komentarz na WordPressie.
 10. Wysyłanie powiadomień do kanału dyskusji Salesforce o nowych postach na WordPressie: System automatycznie publikuje wiadomość na kanał dyskusji Salesforce, gdy dodany zostaje nowy post na WordPressie.
 11. Importowanie postów z WordPressa do Shopify jako artykułów (wraz z załączonymi mediami): System automatycznie tworzy artykuł na Shopify, gdy dodany zostaje nowy post na WordPressie, wraz z załączonym obrazkiem.
 12. Tworzenie wiersza w tabeli PostgreSQL na podstawie elementu mediów z WordPressa: System automatycznie dodaje wiersz do tabeli PostgreSQL, gdy dodany zostaje nowy element mediów w bibliotece WordPressa.
 13. Tworzenie wiersza w tabeli PostgreSQL na podstawie nowego posta na WordPressie: System automatycznie dodaje wiersz do tabeli PostgreSQL, gdy dodany zostaje nowy post na WordPressie.
 14. Tworzenie wiersza w tabeli PostgreSQL na podstawie komentarza z WordPressa: System automatycznie dodaje wiersz do tabeli PostgreSQL, gdy dodany zostaje nowy komentarz na WordPressie.
 15. Tworzenie postów na WordPressie na podstawie nowych rozmów w FreeScout: Każdorazowo, gdy tworzona jest nowa rozmowa w FreeScout, system automatycznie dodaje odpowiadający jej post na stronie WordPressa.

Lista prostych automatyzacji z WooCommerce

 1. Zapisywanie nowych zamówień WooCommerce do arkusza Google Sheets: Za każdym razem, gdy w WooCommerce zostanie utworzone nowe zamówienie, Make automatycznie dodaje je do nowego wiersza w arkuszu Google Sheets.
 2. Aktualizacja statusu zamówienia WooCommerce z danych wiersza Google Sheets: Automatyzacja pobiera wiersze z Google Sheets z aktualizowanymi danymi zamówienia, znajduje zamówienia w WooCommerce (na podstawie ich ID) i aktualizuje ich status.
 3. Weryfikacja adresów e-mail przez MailerCheck i tworzenie nowych klientów w WooCommerce dla nowych wierszy w Google Sheets: Za każdym razem, gdy do Google Sheets dodawany jest nowy wiersz, Make automatycznie weryfikuje adres e-mail za pomocą MailerCheck i tworzy nowego klienta w WooCommerce.
 4. Dodawanie nowych klientów WooCommerce do Google Sheets i zapisywanie ich do AWeber: Automatyzacja pobiera wszystkich nowych klientów WooCommerce, śledzi ich w Google Sheets i zapisuje na listę e-mail AWeber do przyszłych kampanii marketingowych.
 5. Pobieranie nowych kuponów WooCommerce i wysyłanie ich do listy klientów: Automatyzacja pobiera nowe kupony WooCommerce i wysyła je do listy e-maili klientów, które są pobierane z Google Sheets.
 6. Tworzenie projektu płatności Revolut Business na wysyłkę i wysyłanie powiadomienia Slack z nowego zamówienia WooCommerce: Automatyzacja tworzy projekt płatności Revolut do kuriera i wysyła powiadomienie na Slack, gdy tworzone jest zamówienie WooCommerce.
 7. Aktualizacja wartości zapasów w QuickBooks & Google Sheets dla nowych zamówień WooCommerce: Za każdym razem, gdy w WooCommerce tworzone jest nowe zamówienie, Make automatycznie aktualizuje wartości zapasów w QuickBooks i Google Sheets.
 8. Tworzenie faktury FreshBooks i wysyłanie powiadomienia Gmail z nowego zamówienia WooCommerce: Automatyzacja tworzy fakturę FreshBooks (i klienta FreshBooks, jeśli jeszcze nie istnieje) z nowego zamówienia WooCommerce i wysyła powiadomienie e-mail za pomocą Gmail.
 9. Aktualizacja adresu e-mail klienta WooCommerce, gdy zmienił się adres e-mail subskrybenta Mailchimp: Za każdym razem, gdy zmienia się adres e-mail kontaktu Mailchimp, Make automatycznie zmienia adres e-mail klienta WooCommerce.
 10. Dodawanie (lub aktualizowanie) subskrybenta Mailchimp z nowego subskrybenta WooCommerce: Automatyzacja dodaje (lub aktualizuje) subskrybenta Mailchimp, gdy tworzony jest nowy subskrybent WooCommerce.
 11. Tworzenie nowych klientów w WooCommerce z nowych klientów Shopify: Gdy tworzysz nowych klientów w Shopify, ta automatyzacja pobiera klientów i dodaje ich do WooCommerce.
 12. Tworzenie kampanii Mailchimp z nowego produktu WooCommerce: Automatyzacja tworzy kampanię Mailchimp, gdy tworzony jest nowy produkt WooCommerce.
 13. Tworzenie lub aktualizowanie kontaktów w HubSpot CRM z nowych zamówień w WooCommerce: Gdy w WooCommerce jest tworzone nowe zamówienie, Make automatycznie tworzy lub aktualizuje kontakt w HubSpot CRM.

Make – przyszłość automatyzacji procesów biznesowych

Make, jako narzędzie do automatyzacji procesów biznesowych, ma przed sobą świetlaną przyszłość. W dobie cyfryzacji i rosnącej konkurencji na rynku, firmy coraz częściej poszukują rozwiązań, które pozwolą im zoptymalizować swoje działania oraz zwiększyć efektywność pracy. Make doskonale wpisuje się w te potrzeby, oferując szerokie możliwości integracji różnych aplikacji i usług, co pozwala na tworzenie skomplikowanych łańcuchów zadań bez konieczności pisania kodu.

Jednym z kluczowych aspektów przyszłości automatyzacji procesów biznesowych jest rozwój sztucznej inteligencji (AI) oraz uczenia maszynowego (ML). Make już teraz daje możliwość korzystania z tych technologii poprzez integrację z odpowiednimi narzędziami i usługami. W przyszłości możemy spodziewać się jeszcze większego wykorzystania AI i ML w ramach platformy Make, co pozwoli na jeszcze bardziej zaawansowane scenariusze automatyzacji oraz lepsze dostosowanie się do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Warto również wspomnieć o rosnącej liczbie dostępnych integracji w ramach Make. Obecnie platforma współpracuje z setkami popularnych aplikacji i usług, jednak lista ta stale się powiększa. Dzięki temu użytkownicy będą mogli tworzyć coraz bardziej złożone i spersonalizowane procesy automatyzacji, które pozwolą im osiągnąć lepsze rezultaty w swojej pracy. Ponadto, Make może stać się jeszcze bardziej przyjazne dla użytkowników dzięki rozwojowi interfejsu oraz wprowadzeniu nowych funkcji ułatwiających korzystanie z narzędzia.

Podsumowując, przyszłość Make jako narzędzia do automatyzacji procesów biznesowych wydaje się być bardzo obiecująca. Rozwój technologii takich jak sztuczna inteligencja czy uczenie maszynowe oraz ciągłe poszerzanie listy dostępnych integracji sprawiają, że Make staje się coraz bardziej zaawansowanym i wszechstronnym narzędziem. Dlatego warto już teraz zainwestować w tę platformę i czerpać korzyści płynące z automatyzacji procesów biznesowych.

Często zadawane pytania na temat Make.com

Nie, Make.com zostało stworzone z myślą o użytkownikach, którzy nie mają doświadczenia w programowaniu. Dzięki prostemu interfejsowi graficznemu i przeciąganiu elementów możesz tworzyć zaawansowane scenariusze automatyzacji bez pisania kodu.

Tak, Make.com dysponuje galerią gotowych szablonów scenariuszy, które możesz dostosować do własnych potrzeb. Szablony są dostępne dla różnych branż i celów, takich jak analityka, CRM, e-commerce, marketing czy komunikacja.

Tak, Make.com oferuje darmowy plan, który pozwala na wykonanie 1000 operacji miesięcznie i korzystanie z ponad 1000 aplikacji. W ramach darmowego planu scenariusze mogą być powtarzane co 15 minut.

Płatne plany Make.com różnią się od siebie pod względem liczby dostępnych operacji, częstotliwości aktualizacji scenariuszy i możliwości łączenia z API innych aplikacji. Szczegółowe informacje na temat planów można znaleźć na stronie cennika.

Tak, Make traktuje bezpieczeństwo danych bardzo poważnie. Wszystkie dane przesyłane między aplikacjami są szyfrowane, a Make jest zgodne z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO). Więcej informacji na temat zasad bezpieczeństwa można znaleźć w polityce prywatności narzędzia.

Tak, Make umożliwia tworzenie własnych aplikacji, które mogą być zintegrowane z istniejącymi scenariuszami. Aby to zrobić, wystarczy stworzyć własne API i dodać je do narzędzia, a następnie korzystać z niego w swoich scenariuszach automatyzacji.

Tak, Make oferuje integracje z wieloma popularnymi systemami CRM, takimi jak Salesforce, HubSpot czy Zoho, oraz systemami ERP, takimi jak SAP czy Microsoft Dynamics. Dzięki tym integracjom, możesz łatwo synchronizować dane między systemami i automatyzować różne procesy biznesowe.

Liczba scenariuszy, które możesz stworzyć, zależy od planu, na który się zdecydujesz. Plan darmowy pozwala na utworzenie do 2 scenariuszy, natomiast plany płatne oferują znacznie większą liczbę scenariuszy oraz dodatkowe funkcje. Szczegóły dotyczące planów i ich funkcji można znaleźć na stronie cennika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *