Dla kogo realizowałem wdrożenie tłumaczenia:

Miałem przyjemność współpracować z firmą Luksemburk.com, specjalizującą się w kreacji niezapomnianych projektów dla sektora winiarskiego. Ich pasja do wina łączy się z profesjonalizmem w dziedzinie dyrekcji artystycznej, identyfikacji wizualnej, brandingu czy projektowania etykiet.

Założyciel, Luks Piekut, jest multidyscyplinarnym projektantem i prawdziwym miłośnikiem wina. Jego firma, z siedzibą w Polsce, współpracuje z klientami na całym świecie. Moje zadanie polegało na tłumaczeniu witryny Luksemburk.com na platformie WordPress przy użyciu wtyczki WPML, aby jeszcze szerzej dotrzeć z ich wyjątkową ofertą do międzynarodowej klienteli.

Wykorzystana technologia do tłumaczenia – WPML

WPML to zaawansowana wtyczka do WordPress, umożliwiająca łatwe tworzenie wielojęzycznych stron internetowych. Użytkownicy mogą przetłumaczyć wszystkie treści na swojej stronie, włączając w to posty, strony, menu, a także motywy i wtyczki. Dzięki integracji z profesjonalnymi usługami tłumaczeniowymi, WPML oferuje również opcję zamawiania tłumaczeń bezpośrednio z panelu administracyjnego.

Jest to idealne rozwiązanie dla biznesów i twórców stron internetowych, którzy chcą dotrzeć do globalnej publiczności w ich własnym języku. Wtyczka jest kompatybilna z większością popularnych motywów i wtyczek WordPress, co gwarantuje płynne i spójne doświadczenie dla użytkowników na całym świecie.