Cel

Przebudowa strony w stylu one page na serwis z blogiem.

Przebieg

Opracowanie designu i przebudowa strony na WordPress.

Efekty

Uruchomiliśmy nową, lżejszą i przyjemną wersję strony na WP.

Historia współpracy

Z Krzysztofem poznaliśmy się dzięki jednemu z moich znajomych. Nasz cały kontakt ograniczył się do wymiany maili i wiadomości za pomocą whatsappa. Szybko przeszliśmy od briefu do wdrożenia strony (w międzyczasie z ucieczką od niestabilnego hostingu ovh do seohost).

Zarys współpracy

Po wymianie maili szybko okazało się, że hosting, z którego korzystał Krzysztof również nadawał się do zmiany. Dlatego bez dłuższego zastanowienia powiedziałem, że tym też się zajmę.

Na poprzednim hostingu Krzysztof skarżył się na:

  • brak wsparcia
  • powolne działanie strony i panelu hostingu
  • problemy ze spamem
  • atakami na stronę

Po zmianie te problemy przestały istnieć. Strona jest zabezpieczona przed spamem i atakami, a jej szybkość nie stanowi już problemu. Ustaliliśmy z Krzysztofem, że wcześniejszy landing page nie spełniał oczekiwań.

Dlatego przeprojektowaliśmy stronę na typowy serwis typu wizytówka z blogiem. Dzięki temu można łatwo namierzyć dane kontaktowe do niego, jeszcze łatwiej się skontaktować i zobaczyć co mówią o nim jego klienci.

Narzędzia wykorzystane w budowie

W ramach projektu wykorzystaliśmy takie wtyczki, motywy i narzędzia:

  • motyw Kadence PRO
  • pagebuilder Kadence Blocks PRO
  • Kadence Conversions do zarządzania wyskakującymi oknami
  • YoastSEO do zarządzania metadanymi
  • Google Tag Manager, Google Analytics, Google Search Console do analizy i przyszłych kampanii reklamowych
  • LiteSpeed Cache do zarządzania cachem i minifikacją kodu

Zobacz co mówi o współpracy sam Krzysztof.

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Chciałbym wyrazić swoją głęboką wdzięczność wobec Daniela za stworzenie nowej strony dla mojego biznesu. Poprzedni, nieaktualny design odstraszał potencjalnych klientów, dlatego potrzebowaliśmy odświeżonej wizji.

Od samego początku kontakt z Danielem był niezwykle przyjemny i efektywny. Po wysłaniu mojego zapytania, Daniel szybko odpowiedział, przesyłając mi brief i ankietę, które miały mi pomóc w sprofilowaniu moich oczekiwań. Natychmiast się za to zabrałem.

Daniel profesjonalnie przedstawił mi ofertę, wraz z precyzyjną wyceną i szczegółowym opisem procesu tworzenia strony. Bez zbędnych opóźnień przeszliśmy do działania. Wpłaciłem zaliczkę w wysokości 50% ustalonej kwoty, a po kilku dniach już otrzymałem wstępny projekt strony. W międzyczasie komunikowaliśmy się drogą mailową, aby dopracować wszelkie uwagi i wprowadzić ewentualne zmiany.

Cały proces przebiegł niezwykle przyjemnie, a wszelkie opóźnienia były spowodowane moją własną niezdolnością dostarczenia materiałów na czas.

Efekty są zadziwiające – strona nie tylko świetnie się prezentuje, ale przede wszystkim przynosi realne rezultaty!!! Widzimy znaczący wzrost konwersji, co przekłada się na większe sukcesy naszego biznesu.

Z czystym sumieniem mogę polecić Daniela każdemu, kto poszukuje prawdziwego profesjonalisty. Dziękuję mu serdecznie za zaangażowanie i niezwykłe umiejętności.
Ocena: 10/10. Polecam z całego serca!!!
Krzysztof Mierzejewski
thechoiceisclear.co.uk