Wdrożenie platformy kursowej na WordPress z Lifter LMS

Czy kiedykolwiek marzyłeś o stworzeniu własnego kursu online? Czy chcesz podzielić się swoją wiedzą z całym światem, zarabiając jednocześnie? Dzięki WordPressowi i wtyczce LifterLMS, te marzenia mogą stać się rzeczywistością w mgnieniu oka. Oto, co warto wiedzieć o tej wtyczce.

Szybkość uruchomienia

Z LifterLMS możesz uruchomić swoją platformę kursową w kilka minut. Jest to kompleksowe rozwiązanie do tworzenia, wdrażania i skalowania kursów bezpośrednio z twojej strony internetowej na WordPressie.

Korzyści dla twórcy kursów: Łatwość i szybkość w ustawieniu. Korzyści dla kursantów: Natychmiastowy dostęp do wartościowego materiału edukacyjnego.

Doskonałe doświadczenie e-learningowe

LifterLMS pozwala tworzyć atrakcyjne kursy, programy coachingowe, prywatne społeczności i wiele innych w łatwy i intuicyjny sposób. Pozwala to na projektowanie edukacyjnych doświadczeń w zgodzie z twoją wizją.

Korzyści dla twórcy kursów: Pełna kontrola nad treścią i prezentacją. Korzyści dla kursantów: Ciekawe i zaangażowujące treści.

Rozwój społeczności

LifterLMS pozwala na tworzenie spersonalizowanych doświadczeń społecznościowych oraz prywatnych społeczności na twojej stronie.

Korzyści dla twórcy kursów: Budowanie lojalnej społeczności wokół marki. Korzyści dla kursantów: Możliwość interakcji z innymi uczestnikami.

Monetyzacja wiedzy

Twoja wiedza jest cenna. Dzięki LifterLMS możesz ją monetyzować, oferując kursy, członkostwa czy różne pakiety szkoleniowe zarówno za jednorazową opłatą, jak i w modelu subskrypcji.

Korzyści dla twórcy kursów: Różnorodne możliwości zarobkowe. Korzyści dla kursantów: Elastyczne modele płatności i dostępu do kursów.

Dostosowywanie i skalowanie

LifterLMS towarzyszy ci na każdym etapie twojej e-learningowej podróży, oferując automatyzację, gamifikację, personalizację i interakcje z instruktorem.

Korzyści dla twórcy kursów: Elastyczność w zarządzaniu i skalowaniu platformy. Korzyści dla kursantów: Dynamiczne, spersonalizowane doświadczenie edukacyjne.

Integracje

LifterLMS jest kompatybilny z wieloma narzędziami, które już znasz i których używasz, takimi jak BuddyBoss, Mailchimp czy PayPal.

Korzyści dla twórcy kursów: Łatwość w integrowaniu z istniejącymi narzędziami. Korzyści dla kursantów: Bezproblemowy dostęp i płatności.

Wsparcie

LifterLMS jest znany z doskonałego wsparcia dla swoich klientów, traktując pomoc jako kluczową część produktu.

Korzyści dla twórcy kursów: Pomoc w każdym aspekcie korzystania z wtyczki. Korzyści dla kursantów: Stabilność i niezawodność platformy.

Elastyczność zastosowania

Nie ważne, czy jesteś indywidualnym twórcą kursów, firmą, szkołą czy profesjonalistą WordPressa – LifterLMS dostosuje się do twoich potrzeb.

Korzyści dla twórcy kursów: Wtyczka, która rośnie razem z tobą. Korzyści dla kursantów: Jakość i różnorodność treści edukacyjnych.

Mając na uwadze te funkcje i korzyści, LifterLMS staje się jednym z najbardziej wszechstronnych i potężnych narzędzi dla wszystkich zainteresowanych tworzeniem kursów online.

Każda funkcja, jakiej potrzebujesz, jest tutaj.

LifterLMS pomaga twórcom kursów online przekształcić swoją wiedzę i doświadczenie życiowe w źródło dochodu, tworząc angażujące kursy.

 • Lekcje multimedialne: Dostosuj się do różnych stylów uczenia się dzięki lekcjom wideo, audio, opartym na tekście, zdjęciach i nie tylko.
 • Quizy: Twórz dynamiczne multimediale quizy w celu umocnienia wiedzy lub sprawdzenia opanowania materiału.
 • Tworzenie kursów: Łatwo buduj kursy online z jednego ekranu dzięki intuicyjnemu edytorowi przeciągnij i upuść.
 • Dostępne z czasem treści: Chron uczniów oraz przyszłe przychody, udostępniając lekcje stopniowo.
 • Wymagania wstępne: Wymagaj ukończenia konkretnej lekcji lub kursu przed odblokowaniem następnego.
 • Ścieżki kursów: Oferuj programy stopnia lub certyfikacje po ukończeniu określonej grupy kursów w dowolnej kolejności.
 • Zadania: Wkrótce będą dostępne zadania wymagające ręcznego oceniania jako zaawansowana opcja.
 • Czas na quiz: Ustal maksymalny limit czasu na quiz, aby studenci mogli wykazać się wiedzą w określonym czasie.
 • Panel ucznia: Profile uczniów, dzięki którym mogą śledzić swoją aktywność i być zorganizowanymi.
 • Wielu instruktorów: Stwórz platformę dla wielu instruktorów i nawet przypisz wielu instruktorów do kursu, jeśli uczysz w zespołach.
 • Pobieranie lekcji: Oferuj materiały do pobrania, takie jak ćwiczenia, e-booki, PDF-y, pliki audio i inne do nauki offline.
 • Importowanie kursów: Łatwo zaimportuj kurs LifterLMS z jednej witryny na drugą w celu migracji, licencjonowania i więcej.
 • Eksportowanie kursów: Eksportuj kurs LifterLMS z Twojej witryny jednym kliknięciem w celu migracji, licencjonowania, tworzenia kopii zapasowych i więcej.
 • Obszary dyskusji: Korzystaj z różnorodnych obszarów dyskusji, takich jak komentarze do lekcji, fora, prywatne obszary coachingowe i linie czasu.
 • Projektowanie instruktażowe: Pozwól oprogramowaniu kierować Cię w organizowaniu i strukturyzowaniu najbardziej angażujących kursów online.

Zarabiaj pieniądze na kursie online

LifterLMS pomaga Ci zbudować solidny biznes oparty na nauczaniu lub stronie dla członków.

 • Płatności kartą kredytową: Posiadaj swoją platformę i dochody dzięki optymalizowanym dla konwersji płatnościom kartą kredytową.
 • Jednorazowe płatności: Możesz ustalać dowolne ceny za swoje kursy lub członkostwa, w tym proste jednorazowe ceny.
 • Cykliczne płatności: Twórz zrównoważony biznes i stały przepływ gotówki dzięki elastycznym opcjom płatności cyklicznych.
 • Plan płatności: Zwiększ sprzedaż kursów dzięki opcji planu płatności, pozwalając klientom rozłożyć koszty w czasie.

Oczywiście, opisana wyżej lista funkcji jest jedynie wycinkiem wszystkich możliwości platformy LifterLMS. Program ten oferuje szeroki zakres narzędzi zarówno dla twórców kursów, jak i uczestników, gwarantując efektywną naukę i komfortowe zarządzanie treściami edukacyjnymi. Warto również zwrócić uwagę na wsparcie techniczne, które jest kluczowe dla długoterminowego sukcesu każdej platformy edukacyjnej.

Dodatki do Lifter LMS

Dodatki do lifter LMS - darmowe i płatne wtyczki

Platforma LifterLMS to nowoczesne rozwiązanie dla osób, które chcą stworzyć profesjonalną platformę e-learningową w oparciu o WordPress. Jednak to, co czyni LifterLMS wyjątkowym, to jego mnogość dodatków, które oferują niezliczone możliwości dla zarówno twórców kursów, jak i kursantów.

 1. Sky Pilot Theme: Dzięki temu motywowi, strona z kursem będzie działać szybko i płynnie. Oferuje on również estetyczne i atrakcyjne doświadczenie dla użytkowników, co przyciąga więcej kursantów.
 2. LifterLMS Groups: Twórcy kursów mogą oferować kursy dla określonych grup, co ułatwia zarządzanie uczniami. Dodatkowo, możliwość wprowadzenia roli lidera grupy zwiększa zaangażowanie w proces nauczania.
 3. LifterLMS Advanced Quizzes: Kursanci otrzymują dostęp do zaawansowanych quizów, które pomagają utrwalić wiedzę. Z kolei twórcy kursów mogą monitorować postępy uczniów dzięki zaawansowanym raportom.
 4. LifterLMS Assignments: Wysyłanie zadań, prac do sprawdzenia czy pisania esejów, umożliwia kursantom aktywne uczestniczenie w procesie nauczania. Twórcy kursów mogą lepiej oceniać postępy uczniów.
 5. LifterLMS Advanced Videos: Profesjonalne materiały wideo przyciągają kursantów i zwiększają ich zaangażowanie. Dla twórców to narzędzie do tworzenia lepszych treści.
 6. LifterLMS Social Learning: Społeczne uczenie się pozwala uczniom na wymianę wiedzy i doświadczeń, a twórcy kursów mogą budować silniejszą społeczność wokół swojej marki.
 7. LifterLMS Private Areas: Osobiste przestrzenie dla każdego kursanta umożliwiają bardziej indywidualne podejście do nauczania.
 8. LifterLMS Custom Fields: Pozwalają na dostosowanie platformy do specyficznych potrzeb twórców kursów.
 9. LifterLMS PDFs: Estetyczne i przenośne certyfikaty czy raporty to korzyść zarówno dla kursantów, jak i twórców kursów.
 10. LifterLMS Private Site: Dla tych, którzy chcą prowadzić szkolenia wewnętrzne.
 11. Rozszerzenia płatności: Stripe, PayPal, WooCommerce, Authorize.net – wszystkie te rozwiązania ułatwiają zakup kursów przez uczniów i zarządzanie płatnościami przez twórców.
 12. Integracje z narzędziami do e-mail marketingu: Mailchimp, ConvertKit – pozwalają twórcom kursów na lepsze zarządzanie bazą kursantów i automatyzację komunikacji.
 13. Integracje z formularzami: Gravity Forms, WPForms, Ninja Forms, Formidable Forms – oferują twórcom narzędzia do zbierania informacji od uczniów i personalizacji ich doświadczeń.
 14. LifterLMS Twilio Integration: Pozwala na automatyczne powiadomienia SMS dla kursantów.
 15. LaunchPad Classic Theme: Dalsze możliwości personalizacji designu strony.
 16. LifterLMS Powerpack: Estetyczne certyfikaty i odznaki dla kursantów, które zwiększają ich zaangażowanie.

Korzystając z tych dodatków, twórcy kursów mogą oferować bardziej spersonalizowane, atrakcyjne i efektywne doświadczenia e-learningowe, podczas gdy kursanci zyskują dostęp do bogatszych treści i lepszych narzędzi do nauki.

Cennik Lifter LMS

4 pakiety lifter lms - agencyjny, dla freelancera oraz dla twórcy kursu

LifterLMS, uważany za najmocniejszy system LMS dla WordPressa, oferuje różnorodne pakiety cenowe, dostosowane do potrzeb każdego użytkownika – od początkujących twórców kursów po profesjonalistów. Oto przegląd dostępnych pakietów:

 1. Infinity Bundle – $1,200/rok
  • Nieograniczona liczba aktywnych stron.
  • Nieograniczona pomoc techniczna dla 3 użytkowników.
  • Wtyczka podstawowa LifterLMS.
  • Wszystkie narzędzia dostępne w pakiecie Universe.
  • 9 zaawansowanych dodatków.
 2. Universe Bundle (Najpopularniejszy) – $360/rok
  • 5 aktywnych stron.
  • Nieograniczona pomoc techniczna dla 2 użytkowników.
  • Wtyczka podstawowa LifterLMS.
  • Motyw Sky Pilot.
  • 4 dodatki e-commerce.
  • Dodatki do e-mail marketingu i CRM.
  • Dodatki do integracji z formularzami.
  • Tygodniowe spotkania Mastermind i prywatna grupa na Facebooku.
 3. Earth Bundle – $199/rok
  • 1 aktywna strona.
  • Nieograniczona pomoc techniczna dla 1 użytkownika.
  • Wtyczka podstawowa LifterLMS.
  • Dodatki e-commerce dla Stripe, PayPal lub WooCommerce.
 4. Core Plugin – Darmowy
  • Pełna wtyczka LMS.
  • Nieograniczona liczba kursów.
  • Nieograniczona liczba członkostw.
  • Nieograniczona liczba studentów i nauczycieli.

Dodatkowe informacje:

 • Gwarancja zwrotu pieniędzy: Jeśli nie jesteś zadowolony z produktów LifterLMS, firma oferuje 30-dniową, 100% gwarancję zwrotu pieniędzy.
 • Wymagania: LifterLMS działa na dowolnej stronie zasilanej przez WordPressa.
 • Koszty instalacji: Brak dodatkowych opłat za konfigurację.
 • Liczba stron: Dodatki LifterLMS a la carte można używać na 1 aktywnej stronie. Klienci pakietu Universe mogą korzystać z dodatków na maksymalnie 5 aktywnych stronach. Klienci pakietu Infinity mogą korzystać z dodatków na dowolnej liczbie stron.
 • Kompatybilność z motywami: LifterLMS jest kompatybilny z każdym dobrze zakodowanym motywem WordPress. Można również korzystać z motywu Sky Pilot.
 • Test przed zakupem: Możesz wypróbować LifterLMS i wszystkie dodatki przez 30 dni za jedyne $1.

Z LifterLMS masz wszystkie narzędzia niezbędne do stworzenia profesjonalnej platformy e-learningowej, niezależnie od Twojego budżetu czy poziomu zaawansowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *