Cel

Strona sprzedażowa mieszkania z rozszerzeniem oferty z portali, z ogłoszeniami

Przebieg

Zbudowanie strony sprzedażowej na WordPress z Kadence i Kadence Blocks

Efekty

Zbudowaliśmy stronę, która w ciągu pierwszych tygodni została odwiedzona przez tysiące osób

Kolejna realizacja dla Agnieszki Pieczyńskiej

Agnieszka zwróciła się do mnie z prośbą o pomoc przy kolejnym niezwykłym projekcie. Jej celem było stworzenie strony do sprzedaży mieszkania, która nie tylko prezentowałaby mieszkanie w najbardziej atrakcyjny sposób, ale też dostarczałaby potencjalnym nabywcom wszelkich niezbędnych informacji.

Rozwiązanie

WordPress, dzięki swojej elastyczności i łatwości obsługi, pozwolił nam na stworzenie spersonalizowanego i estetycznie przyjemnego landing page. Wykorzystaliśmy motyw Kadence PRO, który jest znanym i cenionym motywem zwiększającym funkcjonalność WordPressa. Dzięki niemu mogliśmy z łatwością dostosować wygląd strony do preferencji klientki.

Do budowy strony wykorzystałem Kadence Blocks PRO. Kadence Blocks to potężny i wszechstronny page builder, który pozwolił na skonstruowanie unikalnej struktury strony, podkreślając wyjątkowość mieszkania klientki.

Realizacja

Praca nad projektem rozpoczęła się od zebrania wszystkich informacji o mieszkaniu i jego lokalizacji. Każdy element mieszkania został starannie opisany, od wykończenia, przez układ pomieszczeń, po unikalne cechy, które wyróżniały to mieszkanie na tle innych.

Kolorystyka na stronie została tak skomponowana, by internauta z przyjemnością przemieszczał się pomiędzy sekcjami, aż do końca strony do informacji kontaktowych.

Stworzyliśmy bogatą galerię zdjęć prezentującą mieszkanie w różnych ujęciach. Dzięki temu potencjalni kupujący mogli dokładnie zapoznać się z wyglądem mieszkania jeszcze przed wizytą.

Stronę znajdziesz pod adresem https://bartnicza.pl