Cel

Przeniesienie na własny hosting oraz lifting strony

Przebieg

Przenosiny strony na SEOhost i przebudowa z pomocą Kadence

Efekty

Rozbudowaliśmy stronę o dodatkowe podstrony i treści

Zapewnienie Bezproblemowej Migracji

Razem z Karoliną stanęliśmy przed wyzwaniem przeprowadzenia jej strony internetowej na nowy hosting – SEOhost. Była to kluczowa decyzja, wynikająca z niewłaściwej postawy poprzedniego wykonawcy, który przestał się odzywać, nie przekazując Karolinie dostępu do hostingu. Naszym priorytetem było zatem zapewnienie bezpiecznej migracji, bez utraty danych i z minimalnym wpływem na ruch na stronie.

Odświeżanie Strony i Tworzenie Nowych Podstron

Następnie przystąpiliśmy do odświeżenia istniejącej strony internetowej Karoliny, korzystając z CMS WordPress, motywu Kadence i Kadence Blocks PRO – narzędzi, które oferują elastyczność i łatwość zarządzania treścią.

W kolejnym etapie skupiliśmy się na tworzeniu nowych podstron, które skoncentrowane były na ofertach dla jej biznesu. Te podstrony obejmowały: strony ofertowe, blog, kontakt, opinie i odświeżoną stronę główną.

O Karolinie i jej Misji

Karolina jest ekspertem ds. związków, która pomaga ludziom odkryć swoje szczęście i spełnienie w związkach. Jej misją jest pomoc klientom w przezwyciężeniu przeszłości i budowie przyszłości, o której marzą. To obejmuje konsultacje online dla osób, które mają problemy w związkach, czują się samotni lub borykają się z trudnymi emocjami, przeżyciami i bólem z przeszłości. Karolina jest oddana wspieraniu w budowaniu szczęśliwych związków i pomaganiu klientom w znalezieniu wymarzonego partnera.

Rezultaty

Nasza współpraca z Karoliną doprowadziła do stworzenia odnowionej i ulepszonej strony internetowej, która teraz lepiej komunikuje jej misję i ofertę. Zdecydowana poprawa w obszarze zarządzania hostingiem sprawiła, że Karolina odzyskała kontrolę nad swoją stroną i ma teraz pewność, że jej strona jest bezpieczna i stabilna.