Cel

Zbudowanie łatwo-edytowalnego sklepu z funkcjami obniżania cen dla wybranych osób.

Efekty

Powstał sklep na WooCommerce, który od pierwszych dni działania przynosi przychody.

Krótki wstęp dotyczący współpracy

Piotr w chwili gdy się do mnie zgłosił działał już nad swoją marką w Internecie. Znajdziesz go na przykład na tiktoku zwłaszcza jeśli interesują Cię treści związane z autodetailingiem. W prywatnych wiadomościach był pytany o produkty, których używa w swojej pracy.

I tak narodził się pomysł na ten projekt. Zamiast polecać sklepy innych postanowił polecać swój sklep i produkty dostępne u niego. Dzięki temu sklep od pierwszych chwil miał zamówienia.

Wymagania

Piotr chciał stworzyć sklep z minimalistycznym designem, by zakupy można było robić maksymalnie prosto. Dlatego skupiliśmy się na bieli i czerni z akcentami zielonego.

Sklep standardowo miał być zintegrowany z szybkimi płatnościami oraz automatycznym fakturowaniem. Do obsługi przesyłek na początek wykorzystaliśmy tylko InPost.

Realizacja budowy sklepu Protegocar.pl

W trakcie realizacji wykorzystaliśmy motyw Kadence z całym pakietem PRO czyli Kadence Conversions, Shop Kit oraz Blocks PRO i motyw w wersji PRO.

Do obsługi newslettera został wykorzystany jedno z popularnych narzędzi dostępnych na rynku.

Do obsługi dokumentów prawnych jak polityka prywatności oraz regulamin sklepu wykorzystaliśmy Easy Legal.

By sklep nie startował bez treści w Google niektóre kategorie zostały przygotowane, tak by roboty Google miały co robić i nieco lepiej oceniły świeżą domenę. Dzięki temu od pierwszych dni funkcjonowania sklepu Google strona zaczęła być dostrzegana przez wyszukiwarkę.

Zobacz co o samej współpracy sądzi Piotr!

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Do Daniela trafiłem przez wspólną grupę Firestarters 🙂 potrzebowałem wykonawcy, który stworzy mi sklep internetowy, w którym sprzedaję kosmetyki samochodowe.

Nie wiem co spowodowało, że wybrałem Daniela, ale miałem bardzo dużo szczęścia, że trafiło to na niego! Szybkość działania, którą uwielbiam. Spełnił wszystkie moje zachcianki, jeśli chodzi o wygląd. Ustawił przyjazne UI dla klientów i na każdym etapie, szczegółowo pomagał i informował o wszystkich zachodzących procesach, które robił i które miałem wykonać ja 🙂

Specjalista z zaangażowaniem na bardzo wysokim poziomie, którego z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto potrzebuje postawić stronę internetową :)))
Piotr Sadowski
Protego Detailing